מחירון התקנת מאוורר תקרה

כל מתקן או מכשיר שאנחנו מבקשים לקנות ויש צורך להתקין אותו, בבית או בעסק, בדרך כלל נוכל למצוא מחירונים שמפרטים את העלויות השונות, בין אם זה של המוצר עצמו ובין אם זה של ההתקנה. במקרים מסוימים כשהתקנת המוצר נעשית על ידי הגורם ממנה רכשנו אותו, אז סביר להניח שעלות ההתקנה תגולם במחיר הרכישה.

כך גם במקרים של התקנת מאוורר תקרה. כידוע, על מנת להתקין מאוורר מסוג זה אנחנו חייבים להיעזר בשירותיו של בעל מקצוע, חשמלאי שמתמחה בכך. לכן, אנחנו יכולים למצוא מחירונים שכוללים עלויות של התקנת מאווררים על פי פרמטרים שונים. זאת כמובן מעבר למחיר המאוורר עצמו, אשר נרכש בנפרד.

מחירון התקנת מאוורר תקרה נקבע, כאמור, על פי פרמטרים שונים. בדרך כלל, זה קשור לשאלה היכן רוצים להתקין אותו, באיזה גובה וכן באיזה סוג של תקרה. יש הבדל בין עלויות התקנה של מאוורר בתקרת בטון או בתקרת גבס, כפי שיש הבדל בין תקרה בגובה שלוש מטר או יותר. מעבר לכך, המחירון אמור לכלול גם פרמטרים נוספים, למשל, התקנת מפסק קיר להפעלת המאוורר ועוד.

חשוב להדגיש, מחירון התקנת מאוורר תקרה קלאסי, מתייחס לתהליך עבודה רגיל. כלומר, כזה שאיננו דורש שינויים בחלל החדר ואיננו דורש תהליכי עבודה מסובכים. אם יש צורך לבצע חציבה בתקרה או יש צורך להזיז נקודות חשמל וכדומה, אז סביר להניח שהעלויות יהיו הרבה יותר גבוהות. מעבר לכך, מאווררים עם שלט רחוק, יחייבו תוספת תשלום על מנת שיהיה ניתן להשתמש בהם בצורה תקינה.

לפני שנסביר כיצד בוחרים מאוורר תקרה מבחינת עלויות, בפרט בכל מה שקשור לתהליך ההתקנה, יש לזכור, על מנת שנוכל ליהנות משימוש במאוורר כפי שאנחנו רוצים, רצוי לתכנן את מיקום התקנתו מראש. כמו כן, רצוי לתאם מראש עם צוות החברה ולוודא שאכן היא מספקת שירות באזור המגורים שלכם. אם לא, אפשר לפנות לחשמלאי חיצוני שיבצע את העבודה, והוא יציג מחירון עבודה משלו.

כיצד בוחרים מאוורר תקרה על פי פרמטר של מחירים

בעיקרון, מחירון התקנת מאוורר תקרה נע בין מחירים של 250-350 שקל. זה תלוי, כאמור, בסוג המאוורר, סוג התקרה וגובה ההתקנה. סביר להניח שאנחנו נבחן האם זה משתלם מבחינתנו, גם ביחס להוצאה על המאוורר עצמו וגם ביחס לשאלה, איזה סוג שימוש נרצה לבצע במאוורר ובאיזו תדירות.

אנחנו גם צריכים לבחון את השאלה, אילו שינויים יידרשו במקום לצורך התקנת המאוורר. אם יש צורך לבצע שינויים קיצוניים, כאלה שיכולים לעלות לנו הרבה כסף, ייתכן מאוד שנרצה לחפש אופציות אחרות, לעומת זאת, אם מדובר על שינויים סטנדרטיים, אזי שבהחלט זה ישתלם לנו. בכל מקרה, כפי שציינו, רק אנשי מקצוע מוסמכים יכולים להתקין עבורנו את המאוורר, השאלה באיזה מחיר.

 

אהבתם? שתפו עם החברים!

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

כתבות נוספות שאולי תאהבו

מתנות גאדג'טים שכדאי לקנות ב- 2021

מתנות גאדג'טים שכדאי לקנות ב- 2021

מתנה היא תמיד דרך נפלאה להראות הוקרה, הערכה, אהבה. אנחנו אוהבים לקנות מתנות לאנשים האהובים עלינו בחיינו, וגם לאנשים החשובים…
הטרנדים הבולטים בתחום הארונות ל- 2021

הטרנדים הבולטים בתחום הארונות ל- 2021

כמו בכל תחום אחר, אופנות משתנות כל הזמן, גם בתחום ותיק כמו תחום הארונות. על מנת לעזור לכם להתמצא במה…
ארנק טבעוני - כל מה שצריך לדעת לפני שקונים ארנק טבעוני

ארנק טבעוני - כל מה שצריך לדעת לפני שקונים ארנק טבעוני

בשנים האחרונות אנחנו עדים לגדילה משמעותית של הטבעונות ברחבי העולם. הגדילה הזאת היא משמעותית מאוד גם בישראל, שבה מדי שנה…
איך קורס BI יכול לשנות לכם את הקריירה?

איך קורס BI יכול לשנות לכם את הקריירה?

משבר הקורונה העמיד בפני רבים מציאות בה הם נדרשים "לחשב מסלול מחדש". תפקידי השירות הצטמצמו באופן משמעותי ואיתם השתנה תמהיל…