למה חובה לשתות עם סנן מים

כל אחד מאיתנו צריך לצרוך כמויות מים שונות במהלך היום. זה הכרחי על מנת לעזור לנו להתפתח, לחזק את מערכת השרירים והמערכת החיסונית, לנקות את הגוף וכן על מנת שנוכל להתחזק ולבצע פעולות שונות, בלי שום בעיה.

אנחנו צריכים לצרוך מים נקיים ובריאים. אחרת אנחנו עלולים לחלות במחלות שונות. לכן המדינה ממליצה שנתקין סנן מים שיעזור לנו לסנן לכלוך וחומרים אחרים אשר עלולים לפגוע בתפקוד שלנו. בעיקרון, המים שאנחנו משתמשים בהם מהברז, אמורים להיות נקיים אך זה לא תמיד כך, ולא בכל המקומות. ישנם מקומות בהם המים מלוכלכים מסיבות שונות, ואז יש צורך להתקין סנן שיעזור לנו לצרוך אך ורק מים נקיים.

מסנן מים הוא מתקן מוכר, לא רק בברזים ביתיים אלא גם במערכות אחרות. למשל, אנחנו יכולים למצוא מסננים שמתקינים אותם במערכות של מים מינראליים, חלקן מגיעות עם סנן מותקן, כמו כן אפשר למצוא מסננים מתקדמים יותר, אשר ניתן להתקין ליד שעון המין, וכך מונעים חדירה של חומרים בשלב מוקדם מאוד.

צריך לציין, השימוש באמצעי כמו מסנן מים מוכר לא רק לצורך צריכת מי ברז לשתייה, אלא גם בבריכות, מערכות ייצור ותעשייה ועוד. כלומר, בכל מקום בו אנחנו משתמשים במים, אפשר להתקין מסנן מסוים שיאפשר לנו ליהנות ממים נקיים ואיכותיים.

לפני שנציג את הדוגמאות השונות, כל מי שרוצה לרכוש ולהתקין סנן מין מומלץ שייעזר באיש מקצוע, אשר יוכל לספק לו את המידע הרלוונטי, יוכל להסביר לו על הנושא, וכמובן לעזור לו לבחור מסנן רלוונטי. אפשר גם להתייעץ עם החברה אצלה רוכשים את המערכת כולה או את הסנן עצמו.

סוגים של מסנני מים

מסנן פחם

נחשב לאחד המסננים היעילים והטובים ביותר בתחום. יחד עם זאת, ההמלצה היא לא להשתמש בו כמסנן יחדי, אלא כתוספת למסנן קיים. היתרון שלו, הוא מסוגל להרחיק כלור ותרכובות אחרות. ההרכבה שלו פשוטה וניתן לבצע אותה ליד שעון המים וכן עבור כל ברז בנפרד.

מסנן מכני

מסנן יעיל ופשוט, מונע מער של חלקיקים מסוגים שונים, בפרט חלקיקים גדולים. ניתן להתקין אותו לבד, בלי צורך בעזרה מאנשי מקצוע.

מסנן אוסמוזה הפוכה

מסנן מתקדם, שמאפשר הרחקת מתכות ומינראליים מסוגים שונים. הוא כולל בתוכו מסנן פחמי ומכני יחד. מדובר במסנן יקר יותר ממסננים אחרים.

מסנן אבנית

מסנן קלאסי לסינון אבנית בברז. מיועד גם לברזי שתייה וגם לברזים שמיועדים לחקלאות, כביסה ושירותים נוספים.

מסנן מיקרוביאלי

מסנן בעל יכולות טיהור וסינון, מבוסס על עבודה מכנית מאוד איכותית. מאפשר להמית את החיידקים בלי לגרום נזק לאיכות המים.

כפי שניתן לראות, ישנם מסננים שונים וכל אחד יכול לעזור, כאשר ההבדלים הם באיכויות ובצורת ההתקנה והעבודה של כל אחד מהם.

תמונה: Shutterstock

אהבתם? שתפו עם החברים!

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

כתבות נוספות שאולי תאהבו

ארנק טבעוני - כל מה שצריך לדעת לפני שקונים ארנק טבעוני

ארנק טבעוני - כל מה שצריך לדעת לפני שקונים ארנק טבעוני

בשנים האחרונות אנחנו עדים לגדילה משמעותית של הטבעונות ברחבי העולם. הגדילה הזאת היא משמעותית מאוד גם בישראל, שבה מדי שנה…
איך קורס BI יכול לשנות לכם את הקריירה?

איך קורס BI יכול לשנות לכם את הקריירה?

משבר הקורונה העמיד בפני רבים מציאות בה הם נדרשים "לחשב מסלול מחדש". תפקידי השירות הצטמצמו באופן משמעותי ואיתם השתנה תמהיל…
תיק סטודנט מומלץ ב- 2021

תיק סטודנט מומלץ ב- 2021

אז הנה אתם עוד שניה מתחילים את הלימודים שלכם, או שאתם כבר עמוק בתוך התואר, גם אם אתם שם וגם…
Electric Bike Batteries: Things to Know

Electric Bike Batteries: Things to Know

If you owned an electric bike what you think is the vital part of your E-bike? The battery in your…