7 הגאדג'טים החמים בתחום הרכב

להלן רשימה של 10 הגאדג'טים החמים ביותר לרכב של 2022:

  1. בלימת חירום אוטומטית: טכנולוגיה המתמשת בחיישנים, מצלמות ומכ"ם כדי לזהות מתי הנהג עשה טעות ואז היא מפעילה את הבלמים באופן אוטומטי כדי למנוע או להפחית את חומרת תאונה.
  2. Apple CarPlay: תוכנת לוח המחוונים מחברת את האייפון שלך עם מערכת המידע והבידור של הרכב שלך, ומאפשרת לך לשלוט באפליקציות של הטלפון שלך דרך מסך המגע של המכונית או לחצני ההגה.
  3. זיהוי נקודה עיוורת עם התראת תנועה צולבת מאחור: טכנולוגיה זו מזהירה נהגים מפני עצמים הנמצאים בנקודות העיוורות שלהם באמצעות חיישנים במראות הצד, וכן כאשר רכב אחר חוצה לפניהם בזמן שהם נוסעים לאחור.
  4. Bose SoundLink: מוצר זה הוא רמקול אלחוטי מבוסס Bluetooth ואיכותי המתחבר לרדיו של המכונית שלך ומציע צליל צלול עם אחוזי עיוות נמוכים
  5. רכב מחובר: יצרניות הרכב מתחילות לשלב מכשירים ניידים המחוברים לאינטרנט, מערכות ניווט ונתוני רכבים בכלי רכב לטובת הנהגים והנוסעים כאחד.
  6. מנוע דיגיטל לפי דרישה: טכנולוגיה זו משנה אוטומטית את תערובת דלק האוויר לשיפור יעילות הדלק
  7. מכוניות ללא נהג: הטכנולוגיה נבדקת בכבישים ציבוריים ובסופו של דבר תתאפשר בכמה מדינות בשנת 2021, אך בני אדם עדיין חייבים לשבת מאחורי ההגה כדי לפקח על התנהגות המכונית

מהי המטרה של מערכת ניטור לחץ האוויר בצמיגים?

מערכת ניטור לחץ האוויר בצמיגים היא חלק חשוב מהרכב. היא מתריעה לנהג כאשר יש בעיה בלחץ הצמיגים.

נורית TPMS בלוח המחוונים תופיע אם יש בעיה כלשהי בלחץ הצמיגים. על הנהג לקחת את הרכב למכונאי או לתחנת דלק כדי לתקן את הצמיגים בהקדם האפשרי. המערכת הזו היום מוצעת כמעט סטנדרט בכל רכב חדש שיוצא לשוק.

מהן כריות אוויר בדיוק ומה הן עושות?

כרית האוויר היא התקן בטיחות המשמש במכוניות כדי לספק הגנה לנהג ולנוסעים במקרה של תאונה. כריות אוויר מותקנות בתוך הדאשבורד והן נועדו להתנפח במהירות גבוהה במהלך פגיעה, מה שיפחית את הסיכון לפציעה או מוות.

איך לחסוך כסף על המכונית הבאה שלכם?

יש כמה דרכים לחסוך כסף בקניית רכב חדש. אתם יכולים להשתמש במחשבון הלוואות לרכב כדי להבין מה אתה יכול להרשות לעצמכם ומה יהיו התשלומים החודשיים שלכם.

אתם יכולים גם לקבל ריבית נמוכה יותר על ידי תשלום מהיר יותר של יתרת הלוואת הרכב הנוכחית שלכם, הארכת משך ההלוואה שלך או קבלת מימון לרכב אישי לרכישה.

אהבתם? שתפו עם החברים!

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

כתבות נוספות שאולי תאהבו

שעוני קאסיו: אין שום סיבה להתפשר על איכות!

כשזה מגיע לשעונים אמינים וחדשניים, Casio הוא שם נרדף למצוינות במשך עשרות שנים. חברת שעוני קסיו שהוקמה בשנת 1946 ביפן,…
מערכת למכירת כרטיסים

מערכת למכירת כרטיסים

מערכת למכירת כרטיסים היא כלי חשוב המשמש לארגון מכירת כרטיסים לאירועים שונים. המערכת מאפשרת למשתמשים לרכוש כרטיסים בצורה נוחה וקלה,…
מעבר לעדשה: חקירת משקפת ושימושיה המגוונים

מעבר לעדשה: חקירת משקפת ושימושיה המגוונים

משקפת, מכשיר אופטי שובה לב, מאפשרת לנו לראות את העולם באור חדש לגמרי. המכשיר המדהים הזה קיים כבר מאות שנים…
B-Digitali - פרופיל חברה

B-Digitali - פרופיל חברה

B-Digitali היא אחת מחברות השיווק והפרסום הדיגיטלי המובילות בישראל. החברה עשתה לעצמה שם על ידי מתן שירותי שיווק דיגיטלי מעולים…