למה חובה לשתות עם סנן מים

כל אחד מאיתנו צריך לצרוך כמויות מים שונות במהלך היום. זה הכרחי על מנת לעזור לנו להתפתח, לחזק את מערכת השרירים והמערכת החיסונית, לנקות את הגוף וכן על מנת שנוכל להתחזק ולבצע פעולות שונות, בלי שום בעיה.

אנחנו צריכים לצרוך מים נקיים ובריאים. אחרת אנחנו עלולים לחלות במחלות שונות. לכן המדינה ממליצה שנתקין סנן מים שיעזור לנו לסנן לכלוך וחומרים אחרים אשר עלולים לפגוע בתפקוד שלנו. בעיקרון, המים שאנחנו משתמשים בהם מהברז, אמורים להיות נקיים אך זה לא תמיד כך, ולא בכל המקומות. ישנם מקומות בהם המים מלוכלכים מסיבות שונות, ואז יש צורך להתקין סנן שיעזור לנו לצרוך אך ורק מים נקיים.

מסנן מים הוא מתקן מוכר, לא רק בברזים ביתיים אלא גם במערכות אחרות. למשל, אנחנו יכולים למצוא מסננים שמתקינים אותם במערכות של מים מינראליים, חלקן מגיעות עם סנן מותקן, כמו כן אפשר למצוא מסננים מתקדמים יותר, אשר ניתן להתקין ליד שעון המין, וכך מונעים חדירה של חומרים בשלב מוקדם מאוד.

צריך לציין, השימוש באמצעי כמו מסנן מים מוכר לא רק לצורך צריכת מי ברז לשתייה, אלא גם בבריכות, מערכות ייצור ותעשייה ועוד. כלומר, בכל מקום בו אנחנו משתמשים במים, אפשר להתקין מסנן מסוים שיאפשר לנו ליהנות ממים נקיים ואיכותיים.

לפני שנציג את הדוגמאות השונות, כל מי שרוצה לרכוש ולהתקין סנן מין מומלץ שייעזר באיש מקצוע, אשר יוכל לספק לו את המידע הרלוונטי, יוכל להסביר לו על הנושא, וכמובן לעזור לו לבחור מסנן רלוונטי. אפשר גם להתייעץ עם החברה אצלה רוכשים את המערכת כולה או את הסנן עצמו.

סוגים של מסנני מים

מסנן פחם

נחשב לאחד המסננים היעילים והטובים ביותר בתחום. יחד עם זאת, ההמלצה היא לא להשתמש בו כמסנן יחדי, אלא כתוספת למסנן קיים. היתרון שלו, הוא מסוגל להרחיק כלור ותרכובות אחרות. ההרכבה שלו פשוטה וניתן לבצע אותה ליד שעון המים וכן עבור כל ברז בנפרד.

מסנן מכני

מסנן יעיל ופשוט, מונע מער של חלקיקים מסוגים שונים, בפרט חלקיקים גדולים. ניתן להתקין אותו לבד, בלי צורך בעזרה מאנשי מקצוע.

מסנן אוסמוזה הפוכה

מסנן מתקדם, שמאפשר הרחקת מתכות ומינראליים מסוגים שונים. הוא כולל בתוכו מסנן פחמי ומכני יחד. מדובר במסנן יקר יותר ממסננים אחרים.

מסנן אבנית

מסנן קלאסי לסינון אבנית בברז. מיועד גם לברזי שתייה וגם לברזים שמיועדים לחקלאות, כביסה ושירותים נוספים.

מסנן מיקרוביאלי

מסנן בעל יכולות טיהור וסינון, מבוסס על עבודה מכנית מאוד איכותית. מאפשר להמית את החיידקים בלי לגרום נזק לאיכות המים.

כפי שניתן לראות, ישנם מסננים שונים וכל אחד יכול לעזור, כאשר ההבדלים הם באיכויות ובצורת ההתקנה והעבודה של כל אחד מהם.

תמונה: Shutterstock

אהבתם? שתפו עם החברים!

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

כתבות נוספות שאולי תאהבו

שעוני קאסיו: אין שום סיבה להתפשר על איכות!

כשזה מגיע לשעונים אמינים וחדשניים, Casio הוא שם נרדף למצוינות במשך עשרות שנים. חברת שעוני קסיו שהוקמה בשנת 1946 ביפן,…
מערכת למכירת כרטיסים

מערכת למכירת כרטיסים

מערכת למכירת כרטיסים היא כלי חשוב המשמש לארגון מכירת כרטיסים לאירועים שונים. המערכת מאפשרת למשתמשים לרכוש כרטיסים בצורה נוחה וקלה,…
מעבר לעדשה: חקירת משקפת ושימושיה המגוונים

מעבר לעדשה: חקירת משקפת ושימושיה המגוונים

משקפת, מכשיר אופטי שובה לב, מאפשרת לנו לראות את העולם באור חדש לגמרי. המכשיר המדהים הזה קיים כבר מאות שנים…
B-Digitali - פרופיל חברה

B-Digitali - פרופיל חברה

B-Digitali היא אחת מחברות השיווק והפרסום הדיגיטלי המובילות בישראל. החברה עשתה לעצמה שם על ידי מתן שירותי שיווק דיגיטלי מעולים…